Aktive funksjonærer

Leder: Martin Ervik

Epost: martierv@gmail.com Telefon: 992 15 963

Nestleder og PR-/Presseansvarlig: Ida Emilie Aspehaug

Epost: idaaspehaug@gmail.com Telefon: **

Arrangement & Personalansvarlig: Mari Holtet Eie

Epost: mariheie12@gmail.com Telefon: **

Storsalsbooker: Are Bergerud

Epost: arebergerud@samfundet.no Telefon: 450 55 950

DJ- og konseptansvarlig: Kristoffer Søyland

Epost: Kristoffersoyland@gmail.com Telefon: **

Økonomiansvarlig: Kristin Bergendal

Epost: kristin.bergendal@gmail.com Telefon: **

Hybelansvarlig: Sondre Kvam

Epost: Kvamsondre@gmail.com Telefon: **

Knausbooker: Fabian Egge

Epost: fabian.egge@gmail.com Telefon: **

Aktive Gjengmedlemmer

Eivind Palm

Epost: eivind.palm@gmail.com Telefon: **

Gabriel Qvigstad

Epost: gabriel.qvigstad@gmail.com Telefon: **

Jørgen Jensås

Epost: jorgensjensaas@gmail.com

Telefon: **

Ragni Hernes

Epost: ragni.hernes@gmail.com Telefon: **

Katrine Andresen

Epost: katrine@henke.no Telefon: **

Erlend Garnås

Epost: erlend.garnas@gmail.com Telefon: 480 31 214

Knut Sverdrup Kleppestø

Epost: knutsverdrup@gmail.com Telefon: 466 28 592

Rikke Løvseth

Epost: rikkelovseth@gmail.com Telefon: 911 89 830

Lenker: Start, kontaktinfo

Sist endret: 2014-02-12 00:26 | Revisjon: 71 (historie, blame) | Totalt: 20 kB | Rediger | 0.034s