Aktive funksjonærer

Leder: Kristin Bergendal

Epost: kristin.bergendal@gmail.com Telefon: 992 15 963

Nestleder og PR-/Presseansvarlig: Sondre Kvam

Epost: kvamsondre@gmail.com Telefon: 930 33 833

Arrangement-, Personal- og HMS-ansvarlig: Eivind Palm

Epost: eivind.palm@gmail.com Telefon: 413 41 967

Storsalsbooker: Fabian Fjuk Egge

Epost: fabian.egge@gmail.com Telefon: 924 61 382

DJ- og konseptansvarlig: Jørgen Jensås

Epost: jorgensjensaas@gmail.com Telefon: 404 64 160

Økonomiansvarlig: Sigurd Strømsem

Epost: sigurd1007@gmail.com Telefon: 926 59 040

Hybelansvarlig: Lisa Reutter

Epost: lisa.m.reutter@gmail.com Telefon: 975 36 072

Knausbooker: Truls Aarøe Løvik

Epost: trulsaal@gmail.com Telefon: 947 88 238

Aktive Gjengmedlemmer

Jens Børtveit

Epost: jens.bort@gmail.com Telefon: 93447487

Pernille Uv

Epost: pernillemuv@gmail.com Telefon: 97484983

Miriam Wik Maasø

Epost: miriammaaso@gmail.com Telefon: 40042882

Eline Mannino

Epost: elinemannino@gmail.com Telefon: 90418544

Siri Førsund Bjerland

Epost: siri.fb@gmail.com Telefon: 46460303

Herman Biørn Amundsen

Epost: herman.biorn.amundsen@gmail.com Telefon: 98019031

Jørgen Skjennum

Epost: jorgen.skjennum@gmail.com Telefon: 47829501

Oda Lothe

Epost: oda.lothe@gmail.com Telefon: 97438936

Anne Line Teigen Søgård

Epost: anne.line.ts@gmail.com Telefon: 93067945

Lenker: Start, kontaktinfo

Sist endret: 2015-02-19 15:46 | Revisjon: 73 (historie, blame) | Totalt: 20 kB | Rediger | 0.032s